„Ichi” z japońskiego oznacza „jeden”. W 1999 roku Twórcy marki mieli dobre przeczucie przy doborze nazwy . ICHI wskoczyła na podium i szybko go nie opuści. Ta aktualnie globalna marka nigdy nie zawiodła pod względem jakości materiałów czy precyzyjnego wykonania. Nawet najmniejszy detal jest starannie przemyślany po to, by całość zadowoliła najbardziej wymagające Klientki.

ICHI nie podąża za trendami – ona je kreuje. Zawsze niezależnie i niebanalnie, z naciskiem na wyodrębnienie 100 proc. kobiecości każdej z nas. Projektowane produkty są zmysłowe, ale nie wulgarne. Urocze, ale nie niedojrzałe. Wyrafinowane, ale nie nudne. Niepodważalnym atutem jest wysoka jakość wykorzystywanych materiałów oraz solidne wykonanie. Tym, co dodatkowo wyróżnia ICHI na tle pozostałych europejskich marek jest kompilacyjny charakter ubrań, które z powodzeniem łączą kilka odmiennych nurtów.  

Marka powstała z myślą o kobietach odważnych i autentycznych, perfekcyjnie wpisujących się w miejski styl. Choć najpopularniejszymi elementami garderoby ICHI są zdecydowanie sukienki, to nie zabraknie także szerokiego asortymentu spodni, spódnic, sukienek, bluzek czy koszul.

Produkty tej pionierskiej, skandynawskiej marki znajdziecie… u NAS!

IHANIMAL IHANIMAL
Cena: 239,00 zł 439,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
IHJYNICE IHJYNICE
Cena: 149,00 zł 269,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
IHODINA IHODINA
Cena: 209,00 zł 359,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl